Jump to content

pravo na bespaltno dopunsko zdr.osiguranje


nobody0770

Preporučene objave

Evo ovako! Radi se o sljedećem. Imam 25 g. i ove godine sam u 6 mjesecu diplomirao med.biokemiju, a sa stažom počeo 1.10. Totalni sam laik u pogledu ovog pitanja pa sam mislio da ,budući da ja imam pravo na bespl.osiguranje dok god redovitom studiram da je dovoljno poslat ispunjen ugovor koji sam dobio na vrata(točnije kojeg mi je mama ispunila budući da sam iz Šibenika) a ne da ću još dodatno trebat tome priložit potvrdu o redovitom studiranju(nepažnja totalna,znam) a budući da moju staru nisu ništa tražili na šalteru mislili smo da je to to i sve u redu. Budući da uopće nisam išao u nikakvu zdravstvenu ustanovu nisam se iskaznicom koju sam dobio niti služio,da bi mi sad zatrebala kod stomatologa a budući da mi je isetkla morao sam ugovorit osiguranje koje bi mi sad trebalo sjedat na plaću. Međutim,u međuvremenu sam saznao da sam dužan 1100 kn otprilke s kamatama za premije dopunsko zdr.osiguranja-dakle ja sam bio normalno ugovorio osiguranje iako imam pravo na bespl,bar sam imao do 4mjeseca do kad je ugovor i sklopljen-tako da mi HZZO sad ne želi sklopit samnom novi ugovor dok ne platim dospjle,a nenaplaćene premije .Dakle pitanje je imam li ja po osnovi da sam imao pravo na bespl. osiguranje pobijat njihova potraživanja? Zahvaljujem na savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija