Jump to content

nek mi neko objasni ovo


maxsi

Preporučene objave

pozdrav

ovako ima par dana tj u nedjelju pred jutro,nakon tučnjave u gradu i kojoj sam sudjelovao,ja i prijatelj i nekoliko prolaznika koji su se nasli tu privedeni smo u postaju u marici,policija nas je ligitimirala na licu mjesta i na temelju optužbi jednog momaka koji je izjavio da smo ga mi pretukli priveli su nas u postaju...

 

nakon obavljenog alkotesta napuvao san 1,2 mene i prijatelja bez ikakvog razgovora davanja izjava i ičega smjestili su nas u zatvor,bez prava na poziv odjetnika ili vec šta pušteni smo nakon 12 sati kad su nam dali zapisnik u alkotestu na kojem je navedno da se sumlja da smo krivi članak 6 remećenje javnog reda i mira......

 

bitno je naglasit da prilikom dolaska policije smo stajali sa strane nikako upleteni u tučnjavu koja se i dalje događala

 

jeli ovako postupanje policije regularno,zašto su nas zadržali u postaji,jesam li u ovom slučaju mogao odbit alkotest ako sam zbog izmjerenog alkohola zadržan na trježnjenju i trebam li očekivat ikakav sudski poziv u vezi ovog slučaja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ok onda na temelju čega san ja pritvoren na 12 sati,jer nije zabranjeno biti pijan u javnosti da sam kojim slučajem odbio alkotestiranje

 

ako sam pritvoren radi navodnog narušavanja jrim zar nisam nakon otrižnjenja trebao bit ispitan i podnesena kaznena/prkršajna prijava protiv mene,uzeta moja strana priče i sutra prosljeđen na sud

 

čini mi se da tu nešto ne štima jer se nemože na temelju nečijih neutemeljenih optužbi završit u pritvoru 12 sati a naročito alkoholiziranosti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija