Jump to content

Imas kuću, vrati stan (-:


Antonio1968

Preporučene objave

šta se pjenite zbog stanova koje su dobile osobe koje ostaju u Hrvatskoj.

pjenite se zbog dogovora jace i stanimirivića(četnika iz sabora)o prodaji stanova za četnike i to po cijeni iz 1991.g.

stanove će dobiti đabe ,iste prodati za dobru cijenu i u srbiji kupitzi nekretninu.

 

vlasti(račanova,sanaderova ,jacina)nagrađuju teroriste.

da stan dobije besplatno srbin koji je bio u postrojbama HV ili HR policije nebi bio nikakav problem .

ali četnike nagrađuju za terorizam .

 

a hrvatske branitelje prepuštaju srbima da ponovo nad njima vrše torturu.

 

Hrvatske političari krše Ustav RH(diskriminacija)

neomogučuju svim građanima RH otkup stanova po cijeni iz 1991.g.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da je vrijeme za jednu postenu reviziju stanarskih prava i dodijeljenih stanova i kuca, posebice na podrucjima posebne drzavne skrbi, mislim da postoji dosta Srba koji imaju nekretnine u Srbiji , ali su ovdje iskoristili pravo na gradjevinski materijal ili neki oblik stambenog zbrinjavanja a da nisu naveli da u RS posjeduju kuce ili stanove

 

kada bi se napravila pravedna revizija mislim da bi broj nezakonito dodijeljenih stambenih jedinica bio ravan onom broju koji upravo ocekujemo da Ured drzavne uprave objavi na svojim oglasnim plocama tj broju stambeno nezbrinutih HRVI.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija