Jump to content

Radno mjesto!


beatles

Preporučene objave

Poštovani!

Radim već 19 godina (ukupno 21,5 godine staža) kao prof. vozač u gradskoj upravi.

Zadnjih četiri godine po usmenoj uputi načelnika radim na održavanju voznog parka (radno mjesto bez sistematizacije, ali u pravilniku piše da sam dužan raditi i "ostale poslove po potrebi"), dakle aktivno ne vozim. Budući da imam rješenje za vozača, poslodavac me svake dvije godine upućuje na kontrolni zdravstveni pregled, te sam na posljednjem ocijenjen "nesposoban" uz obrazloženje da me se uputi na procjenu preostale radne sposobnosti.

Zadnjih sam nekoliko godina dugo i često na bolovanju zbog tri dijagnoze i ovo će mi biti drugo vještačenje, ali sada po uputi medicine rada (prvo vještačenje zbog bolovanja dužeg od 6 mjeseci kada sam odbijen po rješenju HZMO).

Dobio sam poziv za vještačenje, te me zanima što sada mogu očekivati i što mi je činiti? Poslodavac je napisao u opisu posla da sam vozač, no u praksi je drugačije.

Hvala :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija