Jump to content

uplata regresnog duga


chevchelios

Preporučene objave

pozdrav svima i ako moze mala pomoc. naime skrivio sam laksu prometnu nezgodu sa malom materijalnom stetom,sad mi je dosao poziv za naplatu regresnog duga od 2500 kn, ili ce potrazivanje ostvariti sudskim putem.sto se desava ako neplatim,na nekretnine mi nemogu sjest jer ih nemam,dal im se isplati ic na sud za 2500 kn? mogu li ikako izbjec placanje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

tko Vas traži regresnu naplatu, osiguranje? Što želite da Vam se odgovori - da li da platite ili ne? Da hoćete izbjeći plaćanje nečega za što ste krivi (ako jeste)- iskreno se nadam da niste mislili ozbiljno.

 

Konkretan odgovor, da li se isplati ići u parnicu ili ne može Vam dati samo stručna osoba nakon pregleda dokumentacije (okolnosti nezgode itd.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Platite.

 

Tu zastare nema, troškovi se gomilaju u tolikoj mjeri da će vrlo brzo preći visinu glavnice, a za nešto godina će se dug udeseterostručiti pa i više, čim nešto zakonito zaradite oduzet će vam, čim nešto dobijete u vlasništvo eto ovrhe, na vama će zaraditi dosta plaća za svoje službenike, a vi će te im biti njihov rob idućih najmanje 10 godina.

 

A da ne govorim da će te kad-tad nasljediti dio kuće ili zemljišta i da će oni tu informaciju dočekati trljajući ruke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija