Jump to content

rjesenje ovrhe


kastor

Preporučene objave

hitno savjet molim..

 

imam pola kuce a drugu polovicu ima druga jedna osoba,sto sam tuzi za prevaru za tu njegovu polovicu,poslje mamine smrti.

mama je imala dugo ve od banaka sto ja sam preuzo,i vodim .ali 22.12.10 na moju polovicu je upisana ovrha privremena,i nigdje nepise koje to stavijo,znam samo da je blokada na kuci szbog tuzbe.a kuca nije niti etazirana niti ima gradevinsku.

advokat mi je reko da prodam kucu podjelim se sa tim covjekom ,sto sam pristo.i onda mi je poslo specijalno punomoc da podpisem da on u moje ime dogovara cjenu za kucu i da uzme novac na racun ..zasto sto ce biti tesko skidat tu ovrhu ida ce skidanja ovrhe kosta 1000eura.

ja nisam to podpiso i zelim znati ko mi je stavijo ovrhu i sta mi sudu moze prodat kucu?kako se ta ovrha skida?

znam da nisu banke ,sto moze fizicka osoba mi to stavit..

molim neki savjet puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kastor je napisao:

hitno savjet molim..

 

imam pola kuce a drugu polovicu ima druga jedna osoba,sto sam tuzi za prevaru za tu njegovu polovicu,poslje mamine smrti.

mama je imala dugo ve od banaka sto ja sam preuzo,i vodim .ali 22.12.10 na moju polovicu je upisana ovrha privremena,i nigdje nepise koje to stavijo,znam samo da je blokada na kuci szbog tuzbe.a kuca nije niti etazirana niti ima gradevinsku.

advokat mi je reko da prodam kucu podjelim se sa tim covjekom ,sto sam pristo.i onda mi je poslo specijalno punomoc da podpisem da on u moje ime dogovara cjenu za kucu i da uzme novac na racun ..zasto sto ce biti tesko skidat tu ovrhu ida ce skidanja ovrhe kosta 1000eura.

ja nisam to podpiso i zelim znati ko mi je stavijo ovrhu i sta mi sudu moze prodat kucu?kako se ta ovrha skida?

znam da nisu banke ,sto moze fizicka osoba mi to stavit..

molim neki savjet puno hvala

 

Iz Vašeg posta je vrlo teško shvatiti što ste uopče htjeli pitati i što se zaista dešava. Kažete da je na vašoj polovici kuće zabilježba ovrhe a neznate tko je ovrhovoditelj i zbog čega? Zatim spominjete da je "blokada na kući" zbog tužbe? Pretpostavljam da je upisana zabilježba spora (neki P-XX/YY) koji je netko pokrenuo vezano za predmetnu nekretninu.

Budite jasniji i konkretniji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovor ..

evo kopiro sam sta pise na vlastistvom listu preko interneta..

temeljem ovosudnog resenja, zabiljezuje se privremena mjera zabrane otudenja i opterecenja. zaprimljeno 27.12.2010

 

sta se ja mogu zalit ili sta poduzet da skim tu ovrhu?

to je privatna ovrha.ali cu sutra saznat zbog cega..

 

molim neki savjet ..

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kastor je napisao:

hvala na odgovor ..

evo kopiro sam sta pise na vlastistvom listu preko interneta..

temeljem ovosudnog resenja, zabiljezuje se privremena mjera zabrane otudenja i opterecenja. zaprimljeno 27.12.2010

 

sta se ja mogu zalit ili sta poduzet da skim tu ovrhu?

to je privatna ovrha.ali cu sutra saznat zbog cega..

 

molim neki savjet ..

hvala

 

 

Sud je izdao privemenu mjeru vezano pretpostavljam zbog nekog sudskog spora. Kada saznate o čemu se radi i kada budete imali više podataka onda se javite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija