Jump to content

PRITUŽBE NA SUCE


FRENKIPAS

Preporučene objave

Tražim hitnu pomoć: podnio sam prigovor protiv sutkinje općinskog suda koja me je na javnoj sjednici u svojoj sudnici izvrijeđala i oklevetala. Nisam bio nazočan na raspravi već su mi sudionici prenjeli što je izjavila i to su mi pismeno potvrdili. Nakon toga podnio sam prigovor Ministru pravosudja i Predsjedniku suda koji su me uredno otkantali štiteći sebe. Osim što mogu podnijeti kaznenu prijavu koju će takodjer DORH odbaciti kads vidi odgovor Ministra, ili mogu podnijeti privatnu tužbu koju će na istom sudu takodjer izgubiti jer vrana vrani ne kopa oči, mogu li od nekoga tko je dovoljno stručan i ima sličan slučaj pokrenuti pred nekim višim instancama stegovno postupanje protiv sudca i kome. Tko je taj u ovoj državi tko može natjerati Ministra da obnovi postupak i ponovo pretrese slučaj jer je razvidno da su se štitili. <I zanimljivo, expresno sam dobio odgovor. Zanimljivo za pravosuđe koje čekaš godinama da ti rješi spis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija