Jump to content

Croatia osiguranje


bondgirl

Preporučene objave

Molim pomoć.....prije 5god u RBA banci u Zagrebu sam podigla kredit,koji se otplaćivao putem trajnog naloga,nakon 3god kolko je trajao kredit dobivam od banke poštom potvrdu da je kredit otplaćen.

Nakon 6 mjeseci dobijem poštom opomenu od Croatia Osiguranja iz Zadra da sam po tom istom kreditu dužna 1.445,00kn jer se RBA naplatila od njihove police.

Ja uopće nisam znala da je kredit osiguran u Croatia osig. niti sam potpisala bilo kakav ugovor osim onog u RBA...i šta mi je još najčudnije od kuda Zadar???

Ja nisam to htjela platit nego sam poslala molbu da mi dostave kako je nastao dug kad imam potvrdu banke i ja nikad snjima ništa nisam ugovarala....sad mi je naravo od Bilježnika došlo rješenje za ovrhu...šta da radim???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U pitanju je nenemjenski kredit...nije za motorno vozilo.

Kada sam zvala to osiguranje rekli su mi da je to osiguranje kredita i da nisam podmirila zadnje dvije rate pa se banka bez ikakvih opomena meni, naplatila putem te police za koju ja nisam znala niti da postoji.

A najčudnije od svega mi je Zadar???....ja živim u Zagrebu i kredit je rađen u Zagrebu.

Da,pisala sam žalbu naravno i priložila tu potvrdu o otplati kredita....mislim kako me može netko tužit skim ja ništa nisam dogovarala niti potpisivala i nisam znala niti da postoje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija