Jump to content

Parking šlepera u stamnenoj zoni?


majorbambus

Preporučene objave

Poštovanje svima.

 

Bacit ću se odmah na problem:

 

 

Ispred moje zgrade nalazi se trgovački centar, sa pripadajućim parkiralištem za istovar robe.

 

Taj trgovački centar nalazi se u sred gradskog naselja, što je već samo po sebi čudno.

 

Svaku večer, oko 1:00 h, njima na istovar stiže ogroman šleper (ne znam tonažu) i tamo parkira.

 

Ne trebam ni spominjati da je buka prilikom toga nesnosna, zidovi i prozori se tresu od vibracija, a još kad krene u rikverc pa počne standardni zvučni signal...

 

Vjerujte mi, ovo nije nešto na što se čovjek lako navikne, jer se dešava u gluho doba noći.

 

Često se dešava da šoferi, valjda zbog nekog dobrog razloga, svako sat vremena pale motore i drže ih da rade neko vrijeme. Dovoljno da te probudi iz sna u kojeg si taman utonuo.

 

Zanima me postoji li ikakva zakonska osnova po kojoj bih se mogao tužiti, zvati policiju, ili bilo što!

 

Nisam se naspavao odavno.

 

Hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kamion je parkrian na parkiralištu TC-a znaći propisno!

 

to što dolazi u 1,00 sati po noći, tako mu je valjda tempirano zbog radnih sati i odmora do jutra do povratka odakle dolazi(da on ne bude u prekršaju)

 

to što pali motor, vjerojatno mu je hladno u kamionu pa se grije!!!

 

rad motora, vožnja u rikverc (zvučni signali) i ostalo spadaju u zakon o JRM-a a kako nema vike i galame, pretjerane buke-nego samo rad motora - nema niti prekršaja!! suosječam s tobom ali nemaš izbora, odnosno neznam kome bi se mogao (uspješno) žaliti jer kamionđija nije u nikakvom prekršaju!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija