Jump to content

Prekršaj protiv javnog reda i mira, trebam savjet


darvix

Preporučene objave

Pozdrav

Bio bi zahvalan na pomoći oko dva-tri pitanja koja imam.

 

01.03 mi je uručen poziv u svojstvu okrivljenika na glavnu raspravu zbog prekršaja protiv javnog reda i mira.

 

Prekršaj se dogodio u 12 mjesecu 2009 godine, dakle proteklo je više od godine dana od prekršaja. Prekršaj je bilo naguravanje u kino dvorani oko sjedala :/

 

Uglavnom, čitao sam po netu da preršaj odlazi u zastaru godinu dana nakon što je nastao, ali sam naišao i na oprečne informacije pa sam sad zbunjen..

 

Da nadodam, nikad nisam bio kažnjavan niti sam ikad imao ikakve prekršajne prijave..

Mogu li se na raspravi pozvati na zastaru?

Ako, a sigurno hoću dobit nekakvu kaznu, mogu li uložiti žalbu, i što mogu očekivati od žalbe, te koliko puta mogu uložiti žalbu ako je odbijena?

 

Druga stvar koja me zanima.

Da li na rapsravu dolaze obadvije strane koje su sudjelovale u prekršaju ili se rasprava vodi odvojeno?

Činjenica je da je osoba sa kojom sam imao problem u kino dvorani napala mene, bila je riječ o najobičnijem isfrustriranom agresivcu, na kraju sam ja pozvao policiju.

Ne želim vidjeti tu njušku opet, bilo je dovoljno jednom.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija