Jump to content

Prigovor T-Com - pomoć


domm-woo

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Uzeo sam MAXtv promotivno na 3 mjeseca 19.05.2009. Te sam ga nastavio koristit i nakon 3 mjeseca. Sada mi više ne treba jer sam se preslio u drugi grad ovo koristim samo vikendom. Kako sam ga nastavio koristit "automatski" su me obvezali ugovorom na 24 mjeseca te sada ne mogu raskinut ugovor bez penala. Pisao sam prigovor u kojem sam se pozvao na zakon o zaštiti potrošača čl. 32 i 34 gdje piše da se korisnik mora pismeno obavijestiti o sklapanju ugovora inače ukoliko nije obaviješten može raskinut ugovor bez penala. Dobio sam odgovor od t-com-a u kojem odbijaju moj prigovor te se pozivaju na to kako je t-com "informirao putem promiđženog materijala, javnih glasila i t-portala o uvijetima promotivne akcije."

 

Molim vas pravnu pomoć imam rok od još nekoliko dana da se ponovo žalim povjerenstvu za pritužbe u drugostupanjskom postupku. Molim savjet što da napravim sljedeće.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija