Jump to content

savjet za prvu kaznu molim hitno...


levis501

Preporučene objave

ovako. Pred par dana su me zaustavil u civilu sa brzinom od 94km/h, tj 84km/h dakle kazna od 2000 kn (u naselju ne prenaseljenom al opet). Bili su parkirani sa strane iza auta tako da ih nisam uspio uočiti nego samo na jednom izleti crvena palica i puff.

Budući da sam do sada radio kao sezonac već 3 godine, te sam i sada jos pod ugovorom od 3 mjesecea a i registracijea mi dolazi za mjesec dana pa mi je kazna od 2000 kn malo previse.

 

Zanima me jel bih mogao pomoću prigovora nekako dobiti samo opomenu ili umanjiti kaznu bar za 50% ako se uzme u obzir da vozim 4 godine i nemam do sada ni jedan prekršaj niti kazneni bod. I prije sam zaustavljan i puhao 4 puta i uvjek cisto dal ce mi to bar malo pomoć.

Hvala u naprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kazna se može smanjiti za 66%, a i izreći opomena.

 

Sud neće interesirati vaše trjezno puhanje, jednostavno vas nema u prekršajnoj evidenciji i smatrat će se kao olakotna okolnost.

 

Stvar je suda da li će jednostavno potvrditi kaznu policije, umanjiti kaznu ili izreći opomenu.

 

Svakako kupujete potrebno vrijeme, a kaznu će te moći platiti sami do kraja godine bez ikakvih posljedica, samo obavezno čuvajte uplatnicu iduće 3 godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija