Jump to content

mobilni operator xxxxx


remaker

Preporučene objave

Poštovani,

 

Imam ugovor sa mobilni operator xxxxx na 2 godine. Broj sam prebacio sa mobilni operator xxxxx kod njih jos 06.11.2009. pod općim uvjetima koji su vrijedili u to vrijeme.Prvo sam bio 2 mjeseca bez obveznog ugovora a onda sam odlucio potpisat na 2 god da bih mogao uzet neki sugavi mobitel za 1kn, a to je bilo u prvom mjesecu 2010. Ali sam i 22.12.2009. uzeo mobilni internet od 1gb za 85 kn mjesecno. Kao prvo pošto sam sto se tice mobitela potpisao knock out tarifu 50 kn u uvjetima koristenja knock out tarife pise da za mjesec kad sam aktivirao tarifu nisam duzan platiti naknadu za puni mjesec nego proporcionalno danima a oni su naplatili.Moji racuni za pretpaltu su placeni redovito i eto sad je proslo godinu dana ugovora. Nisam zadovoljan mobilnim internetom jer kada god pređem paket od 1 gb oni bi me trebali obavjestit al to ni ne rade , zatim kad prijedem paket od 1gb i provjerim potrosnju u tekucem mjesecu (posaljem mb? na 880) pise "prekoracili ste svoj osnovni paket a ostatk prometa se naplacuje po redovnom cjeniku....". E sad prije je bilo da i kada prijedem paket oni mi napisu "do sad ste potrosili 1532 mb itd" a sad samo napiso da sam preso paket i nek si ja sad racunam kolko imam a ni ne obavjeste kad sam presao. Da li tu ostecuju mene kao potrosaca jer lijepo govore kako mogu provjerit stanje potrosnje a oni samo kazu da sam preso paket i to je to , ne govore tocno o iznosu sto bi trebali. Ne sjecam se kakva im je bila obracunska jedinica prije i sada sto se tice mobitela i interneta pa me zanima ukoliko se na bilo kojem mjenjalo da li mogu trazit raskid na njihov trosak.Nadalje, koliko bih trebao platit penale za raskid ugovora, jer vidim da moj kolega nije platio 3 racuna i dobio samo da plati nekih 700 kn bez da su mu nakalamili sto mu je ostalo jos 16 mjeseci ugovora a meni govore da moram platit sve minimalne mjesecne potrosnje do kraja ugovora. Ako znate neku caku za raskid mobilnog interneta javite molim vas jer me izluduje..Svaki racun mi nije bio ispod 200 kn sa mobitelom i internetom pa cak i do 300 sto znaci da sam ih jako dobro preplatio. Kada ne platim racun ne salju ni opomene ni nista, ne obavjestavaju, ne zovu itd. Izvinite sto sam dosadan ovako ali molio bih za pomoc.

 

 

Editirano od strane moderatora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz vlastitog iskustva: Nedavno mi je zbog neplaćenog računa(za koji nisam znala) iz mob.operatera preko odvjetničkog ureda stigla ovrha na imovinu,i to ravno u firmu gdje sam zaposlena.Moj račun koji nije plaćen iznosio je smješnih 120kn,ali ovrha 1080kn.Tri dana sam zvala,slala dopise,zvala odvjetnike,operatera,kumila i molila i badave.Ošla ovrha,a meni plaća taj mjesec tanja za 1000kn.

Tako da prvo pokušaj doći do saznanja koliko moraš platiti do isteka ugovora jer isti želiš odmah raskinuti,a potom razmisli šta ćeš dalje..Imaš argumenata da ih malo stisneš,provjeri koju adresu iamju za dostavu računa,zašto ne primaš opomene? Prijavi tehničke probleme jer ne primaš obavijst o potrošnji na vrijem...budi uporan,možda nakon nekoliko prigovora uspiješ nešto i mukte odraditi...oni će nakon tvog nezadovoljstva pokušati feedback,ali ne daj se.

Ne bilo ti teško napravi i pismene prigovore službi za korisnike,tako da imaš pisani trag...dobro posloži argumente..iiznesi sve sa čime nisi zadovoljan...

Napad je najbolja obrana,pokušaj....sretno! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija