Jump to content

sporazumni razvod braka


mtv

Preporučene objave

Na koji način se podiže tužba za sporazumni razvod? Da li oboje moramo biti prisutni pri podnošenju tužbe ili mogu ja podići tužbu a njemu poslati papire na potpis pošto živi u inozemstvu?

Još nešto, ukoliko suprug odbije sporazumni razvod braka, a bračna zajenica nije još počela postojati (on je u inozemstvu ), da li onda godina dana od prestanka bračne zajednice kreće od podnošenja tužbe ili je moguće pribrojiti tome i ovo vrijeme od svadbe koje i tako nismo zajedno?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mtv je napisao:

Na koji način se podiže tužba za sporazumni razvod? Da li oboje moramo biti prisutni pri podnošenju tužbe ili mogu ja podići tužbu a njemu poslati papire na potpis pošto živi u inozemstvu?

Još nešto, ukoliko suprug odbije sporazumni razvod braka, a bračna zajenica nije još počela postojati (on je u inozemstvu ), da li onda godina dana od prestanka bračne zajednice kreće od podnošenja tužbe ili je moguće pribrojiti tome i ovo vrijeme od svadbe koje i tako nismo zajedno?

 

Hvala!

 

 

Poštovana,

 

brkate neke stvari.

Sporazumni znači da morate biti suglasni i vi i on.

 

Vaša situacija je dosta komplicirana pa uzmite odvjetnika.

 

Cijena 2.000 kn+PDV.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

za sporazumni azvod braka možete i bez odvjetnika.ja sam to napravila tako da sam napisala "prijedlog za sporazumni razvod" gdje sam pisala u naše zajedničko ime.napisala sam također da smo se dogovorili oko imovine i skrbništva.Moj bivši muž isto živi van moga grada, pa sam ja njemu poslala 3kopije da mi potpiše samo, i to odnjela na sud.

On se nije pojavio niti na jednom ročištu, ali su nas svejedno rastali. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija