Jump to content

Zabrana upravljanja,bodovi?


53andrej

Preporučene objave

Poz,da ne duljim previse,odmah na stvar!skupio sam 9 bodova,zalio sam se vps-u,zalba je odbijena i stigla doma u roku 20 dana,sto je izrazito brzo,netko je povukao veze da se to rijesi sto prije,jer su ti bodovi i kazne zaradjene na (vrlo ruzan nacin,priznajem sa moje strane,kriv sam i ne bijezim od toga),sad pitanje je kad dobivam zabranu upravljanja od policije,jer mi je u prvom rijesenju,prije zalbe vozacka trebala biti oduzeta na 1.g,(zalba odgadja izvrsenje),sad je proslo vec 2 mj.meni jos nista ne dolazi(provjerom u terminalu jos mi nije oduzeta),na pitanje u policiji zasto mi nije vec upisana zabrana,njihov odgovor je bio da oni jos nista nisu zaprimili od vps-a,sto nije tocno,jedan primjerak da je zalba odbijena ide meni,a drugi policijskoj p.,meni je u interesu da sto prije to (odgulim),sad me zanima gdje je zapelo,kad mogu to ocekivati,da se pripremin(na poslu)?hv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Treba čekati i primati poštu.

 

Već ste otvorili nekoliko tema po istom ovom slučaju u kojem ste odavno sve opisali i o sudu i o čudnovatim vezama prema tom sucu, u kojima vam je sve do detalja odgovoreno i u kojemu vam je već sve rečeno i to da čekate i da primate poštu.

 

Ne otvarajte više nove teme nego nastavite pisati u starim, jer ću ih u protivnom obrisati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija