Jump to content

ne shvacam????


buducnost1

Preporučene objave

Postovanje! problemima nikad kraja sto nije dobro za nasu dijecu!...imam problema sa bivisim nevjencanim suprugom oko ne placanja alimentacije..dug do sada iznosi preko 50.000 kuna,,sudski rjesno i punovazece..ali za njega ocito ne! nazove me popodne da se dogovorimo oko daljnjeg placanja alimentacije..ja nisam bila doma moj sadasnji suprug mu to kaze i da ne zeli nista odgovoriti bez mene,nazove ponovno prije sat vremena pijan kao majka,,ja odgovorim da ne pristajem ni na cega ovakvim nacinom "dogovaranja" i da postujem samo ono sto je sud odredio,,skido mi je sve redom naravno i poklopip slusalicu...zanima me sljedece,,stan u zagrebu kupila je njegova majka koja i njega uzdzava jer ne zeli raditi..i ponekad mi uplati na racun kad joj se da,, dali imam pravo traziti ako vec nisu u mogucnosti sudsku odluku ispostovati da se dijete uknjizi u vlasnistvo stana i dali bi baka mogla sa njemackom mirovinom placati alimentaciju?? hvala! :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

buducnost1 je napisao:

Postovanje! problemima nikad kraja sto nije dobro za nasu dijecu!...imam problema sa bivisim nevjencanim suprugom oko ne placanja alimentacije..dug do sada iznosi preko 50.000 kuna,,sudski rjesno i punovazece..ali za njega ocito ne! nazove me popodne da se dogovorimo oko daljnjeg placanja alimentacije..ja nisam bila doma moj sadasnji suprug mu to kaze i da ne zeli nista odgovoriti bez mene,nazove ponovno prije sat vremena pijan kao majka,,ja odgovorim da ne pristajem ni na cega ovakvim nacinom "dogovaranja" i da postujem samo ono sto je sud odredio,,skido mi je sve redom naravno i poklopip slusalicu...zanima me sljedece,,stan u zagrebu kupila je njegova majka koja i njega uzdzava jer ne zeli raditi..i ponekad mi uplati na racun kad joj se da,, dali imam pravo traziti ako vec nisu u mogucnosti sudsku odluku ispostovati da se dijete uknjizi u vlasnistvo stana i dali bi baka mogla sa njemackom mirovinom placati alimentaciju?? hvala! :misli:

Možete sudski tražiti da baka plaća alimentaciju sukladno čl. 216. Obiteljskog zakona:

''Ako roditelj ne uzdržava dijete, baka i djed po tom roditelju dužni su ga uzdržavati prema odredbama članka 210. i 211. ovoga Zakona''

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija