Jump to content

Kleveta??


Ljepotan

Preporučene objave

Poštovani trebam pomoć oko slijedećeg, prije 20- tak dana dobio sam obavijest od jednog komunalnog poduzeća da sam im dužan oko 600 kn neplaćenih računa za smeće.

Pošto sam siguran bio da se radi o grešci otišao sam u to poduzeće i tamo su mi rekli da je to dug od 2003/2004 godinu, pogotovo sam puko kada mi je djelatnica na šalteru rekla ako imam uplatnice sve će biti u redu.U daljnjem razgovoru sam „doznao“ da se radi o ovrhi na taj iznos tako da sam završio u prostorijama suda gdje nisu pronašli ništa, pa su me sa suda uputili da se raspitam kod dvojice javnih bilježnika u gradu pa tamo ništa, na kraju sam se vratio u pravnu službu poduzeća gdje su mi rekli da napišem dopis njihovoj marketinškoj službi radi otpisa duga jer gle čuda ipak se ne radi o ovrsi nego o stvarnom dugu.Nakon 15-dana slanja e-maila i telefoniranja tom poduzeću na kraju sam dobio pisani odgovor (na moj zahtjev) da to nije moje dugovanje i da je dug storniran te se ispričavaju zbog greške.Cijelo ovo vrijeme bio sam na živčan i ljut tako da sam pojačano pio ljekove i veoma svadljiv i razdražljiv u obitelji (imam ptsp i više bolničkih liječenja).Posjedujem kompletnu dokumentaciju o slučaju(dopisi,ispisi dugovanja i uplatnicu duga) pa me interesira da li mogu podnijeti ikakvu tužbu(kleveta, duševna bol i sl.) protiv navedeno poduzeća i kakav ishod mogu očekivati, jer sam zaista imao problema da dokažem svoju nevinost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija