Jump to content

Samo istina na kraju


valado

Preporučene objave

Poštovani branitelji!!!

 

 

Samo na početku da objasnim gospodinu Mrljavcu da ne želim više objašnjavati ništa vezano za moju temu o osnivanju braniteljske stranke.

 

Ako je kolega mislio da je meni samo materijalna pozadina u prvom planu,tu se prevario.

 

Ja sam samo htio da se ujedinimo u ideji oko stvaranja stranke i da vidim koliko je ljudi stvarno za tu plemenitu ideju.

 

Da sam htio osnovati stranku već bih ju osnovao jer imam dovoljno istomišljenika koje ćete i vidjeti uskoro.

 

I ja bih volio da se branitelji ne bave politikom,ali nažalost politika se predugo bavila braniteljima i dovela je do ovoga danas.

 

Ako vi mislite izbaciti branitelje iz politike onda počnite odmah.

Ja nisam niti u jednoj stranci i ne namjeravama biti.

 

Ako ne možemo imati jedinstvenu Braniteljsku stranku,onda se gospodo i dalje borite za svoja prava preko drugih stranaka i tražite pomoć preko ovog i sličnih Foruma.

 

 

Mislim da Vam je tako lakše,jer mi smo narod koji smo Državu obranili ,ali ju ne znamo i sačuvati.

 

Pozdrav svim istinskim braniteljima i odjavljujem se sa ove i tema sličnog sadržaja.

 

Ako Vam budem mogao pomoći savjetom tu sam,ali na ovom Forumu od mene više nećete ćuti ništa vezano za politiku jer je to protivno Pravilima Foruma.

 

Bog i Hrvati!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija