Jump to content

Ovrha od strane TELE2 unatoč njihovoj neprofesionalnosti


vanja_cro

Preporučene objave

Poštovani,

danas mi je došla obavijest o ovrhi koju je pokrenuo Tele 2 zbog navodno neplačenog računa.

11.01.2009. uzela sam pretplatu na internet na godinu dana.

04.01.2010. sam otkazala produženje ugovora, iako sam to došla napraviti mjesec ranije pa su mi rekli da neka radije dođem u siječnju. Napominjem da sam u međuvremenu prestala uopće koristiti taj pokretni internet jer sam dobila fiksnu liniju. Mjesec kasnije su mi poslali račun za gotovo cijeli mjesec (račun je bio 65kn, a račun za cijeli mjesec je iznosio 75kn).

Napominjem da sam platila račun od 56kn za razdoblje od 11.01.2009.-31.01.2009. te da sam se išla potužiti da sam otkazala na vrijeme i da ne mislim plačati za cijeli mjesec. U poslovnici me nisu htjeli uputiti dalje. Ja sam sve do tada plačene uplatnice spremila kao i kopiju izjave o neprodužavanju ugovora (original sam zametnula u selidbi) i razmišljam da li otići do sjedišta (probala sam saznati da li je tamo pravna služba, ali to nitko ne želi reći) i sve im ponovo predočiti.

Cijeli trošak oko te ovrke je oko 500-600kn, ali ne želim plačati to što je netko neprofesionalan i nesposoban ili gramziv, jer im niti dana nisam kasnila sa plačanjem čak i kad sam prestala koristiti internet već sam čekala da istekne ugovor.

Ispričavam se na dugom postu i ako netko ima kakav savjet unaprijed zahvaljujem.

 

Vanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dali je došla obavjest da će pokrenuti ovrhu

ako je zanemari obavjest ako imaš račune i zahtjev za raskid pretplatničkog odnosa.

 

 

ili je došlo rješenje o ovrsi od javnog bilježnika

ako je došlo rješenje o ovrsi pisati žalbu i osporavati dug u cijelosti i to u zakonskom roku od 8 dana .

žalbu poslati JB koji je i poslao rješenje o ovrsi za nadležni sud.

ako u zakonskom roku ne izjaviš žalbu

rješenje postaje pravomočno i u obvezi si još jedanput platiti plaćeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija