Jump to content

prometna na opasnom prijevoju


darac_69

Preporučene objave

supruga mi je imala prometnu nezgodu na samom prijevoju.Naime kretala se je glavnom cestom i skretala u lijevo u sporednu ulicu na mjestu gdje se nalazi uspon ceste i gdje je skretanje u sporednu ulicu pri samom vrhu prijevoja . naravno zbog slabe preglednosti ceste iz suprotnog smera naišlo joj je vozilo i došlo je do nezgode. Dobila je prekršajnu prijavu za oduzimanje prednosti prolaska i oduzimanje vozačke na 6 mj..Sad bi trebao napisati nekakav prigovor.Na što se žaliti???.Na navedenom mjestu postoji prometno ogledalo za izlazak vozila iz sporedne ulice koje je okrenuto smjeru iz kojeg je došlo vozilo koje je udarilo u vozilo moje supruge.Znači iz nekog razloga su županijske ceste postavile to ogledalo zbog nedovoljne preglednosti ceste prilikom izlaska iz sporedne ulice , ali nažalost to je riješilo samo izlazak iz sporedne ulice.Dok skretanje u lijevo u sporednu ulicu gdje je potrebno prijeći suprotni kolnički trak nije po meni riješeno .Kako da ja dokažem da smo barem djelomično u pravu jer mi se čini da se ide na nekakvo vještačenje da će to koštati više od same kazne .Unaprijed hvala na odgovoru .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija