Jump to content

možemo li izgubiti njezino prvo dijete


danijell76

Preporučene objave

u vezi sam 4 mj.s dijevojkom koja nije jos službeno razvedena(razvod je pokrenut prije početka naše veze) Ona ima dijete 4,5 g.iz tog neuspjelog braka a sad očekujemo i naše...zanima nas da li joj moze naštetiti naša veza,zajedničko stanovanje i trudnoča za skrbništvo nad prvim dijetetom?Stanbeno sam situiran,oboje imamo stalan i dobar posao dok njezin bivsi muz ne radi nigdje.

unaprijed Hvala! :mase2::mase2::mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne bi to trebalo naškoditi.

Skrbništvo neće dobiti, jer će roditeljsku skrb i dalje dijeliti s ocem djeteta.

Dalje, iako naslov "možeMO li izgubiti..." zvuči vrlo romantično, dijete će sud povjeriti jednom od roditelja, ne i vama.

 

Skrenula bih vam pozornost na problemčić koji bi vas mogao zateći... Može se dogoditi da se dijete rodi:

A. za trajanja braka (jer se neće stići razvesti)

B. unutar 300 dana nakon razvoda braka (prije brzovozne udaje nakon razvoda a prije poroda)

ocem tog djeteta će se smatrati njenog muža (adA) odnosno bivšeg muža (adB).

Tek toliko da se ne iznenadite i budete spremni u slučaju da ne stignete varijantu C (majčin muž= otac djeteta= vi).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

POZDRAV!moj je muž imao sličan problem.njegova bivša žena je ostala trudna sa novim partnerom dok je njihov razvod bio u toku.kad se dijete rodilo oni su se u međuvremenu razveli.ali se moj muž pisao kao otac djeteta,jer treba proći,mislim godina dana od razvoda.međutim,niti nama niti njima nije bila takva situacija povoljna.novi partner bivše žene moga muža došao je kod nas,razgovarali smo kao ljudi i dogovorili se.na sud smo predali papire i po hitnom postupku u roku nekoliko dana riješili problem.moj je muž izjavio da nije otac djeteta,da živi samnom i da sa bivšom nije imao kontakata.istu izjavu je dala i ona.u roku tjedan dana njen novi partner upisan je kao otac djeteta.naravno,i on je na sudu izjavio da je on otac.nije toliko strašno kao što se na početku čini.pozdrav i želim ti svu sreću.ako imaš još kakvih pitanja,javi se u inbox.i još da ti kažem,u vezi skrbništva,bivša moga muža je dobila djecu iako je bila trudna sa novim partnerom,a djeca su kod oca dolazila svaki drugi vikend i preko praznika.sve će biti u redu,nebrini!dalia :palac::palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija