Jump to content

Tuzba zbog parkirne kazne


Zaci

Preporučene objave

Dobio sam trecu opomenu pred tuzbu od neke firme Autus ulaganja koja se bavi naplacivanjem kazni za komunalna poduzeca. Optuzuju me da sam dana 06.08.2007 u Velikoj Gorici na adresi Slavka Kolara 2a, zona2 nisam izvrsio svoju obvezu placanja naknade za parkiranje. Citiram: Ovlastena osoba zaduzena za kontrolu parkiranja izdala vam je nalog za placanje naknade za parkiranje temeljem čl.11 odluke o organizaciji i nacinu naplate parkiranja u Gradu Velikoj Gorici, zakljucku o lokacijama javnih parkiralista i zonama, vremenskom ogranicenju trajanja parkiranja,vremenu naplate parkiranja i visinama naknade za parkiranje. Ovim vas putem obavjestavamo da ste temeljem odluke o organizaciji i nacinu naplate parkiranja duzni platiti dospjeli dug prema Vg Komunalac d.O.o Velika Gorica. Dug na danasnji dan iznosi 110 kuna. Takodjer traze da im platim i troskove njihove 3 opomene u iznosu od 572 kune inace ce u roku 8 dana pokrenuti postupak sudske naplate. Posto ja tu kaznu nikad nisam dobio a stvarno se ne sjecam jesam li pocinio taj prekrsaj prije 4 godine zanima me da li postoji kakav nacin da se izvucem. Da li je taj nalog za placanje naknade za parkiranje iz 2007 neustavan, je li to vec u zastari i jesu li zakonske te njihove lihvarske opomene?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija