Jump to content

ima li nade


vukivu

Preporučene objave

molim vas da mi netko odgovori ako zna do 2000 god. sam se vodio kao branitelj imao 40 % stalne invalidnine i primanja sa skrbi dobivam rjesenje 2000 god. da mi se ukida invalidnina i status branitelja i prebacen sam u civilnu zastitu koja nema nikakva prava imam svu potrebnu dokumentaciju od 91 god. medicinsku kao i sve doznake i preglede posto sam bio ranjavan i razmjenjen kako oni to vode kao transport i dokumente pripadnosti ratni put moram reci da sam u to vrjeme bio maloljetan a od 2000 g. sam na sudu za priznavanje statusa branitelja cekam odgovor ustavnog suda koji su navodno ponistili zakon o priznavanju statusa baranitelja do daljnega koje sam dobio rjesenje od upravnog suda i zalio sam se na ustavni i cekam odgovor vec 2 god. pa me interesira s obzirom na moje zdrastveno i tesko materijalno stanje dali cu moci ostvariti status branitelja i braniteljska prava hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

od 1.8. 1991 dragovoljac zng od 1993 do 2000 god na skrbi se vodio kao pripadnik brigade ranjen kao vojnik na zadatku kako pise u papirima uz svjedoke 11,10 .1991 2 puta ranjavan ministarstvo nema mojih papira a ja ih imam tj, oni imaju papire da sam bio pripadnik civilne zastite a to je ocito neko sjebo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tvome slučaju stvar je toliko zamršena da se trebaš oboružati strpljenjem nade sigurno da ima nadležni ured za obranu trebao bi imati cjelokupnu dokumentaciju a ono što nedostaje mora biti u zapovjedištvu vojske moj savjet navrati do ureda državne uprave razgovaraj sa načelnikom o svome problemu navrati i do pravnika koji vodi brigu o pravima branitelje pri nekoj od udruga na tvome području prikupljaj što više informacija jer ako sjediš doma ništa se ne rješava neznam koliko ustavni sud tu može biti od koristi može jedino da vrati slučaj na početak rješenje ti neće izdati oni već ministarstvo :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija