Jump to content

problem sa državnim zemljištem...


trozubac

Preporučene objave

radi se o kupnji državnog poljoprivrednog zalmljišta!javio sam se na objavljeni natječaj ali moja je greška jer nisam uz natječaj priložio određenu dokumentaciju.nego samo ponudu .. di sam naveo ukoliko će neki podatci biti potrebni da ću ih dostaviti!nitko me nije alarmirao po tom pitanju ... na taj natječaj javilo smo se samo 2-jica!.. po pričanju je moja ponuda nevažeća..! radi se o zemljištu koje ja 15 godina obrađujem--a da bi bio peh dotično zemljište se nalazi između mojih parcela! ovaj drugi koji se javio, ponudio je ponudu za svu moguću zemlju koja je bila predmet prodaje!.....( i važeća je)!...kako da sad ja ispravim svoju pogrešku ..mada mislim da su me trebali obavjestiti jer bi im dostavio podatke i potrebne dokumente!iz svega ovoga proizlazi da je samo on zadovoljio! .. postoji li koja mogućnost poništenja natječa ili bilo koja druga mogućnost!???..ja sam već posijao žito..a vjerujem da se radi o pogodovanju interesa jer je dotični ponuđać..rod jedne visoke instance u ministarstvu!.. molim pomoć!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija