Jump to content

pitanje


Apolonia

Preporučene objave

Radim kod privatnika kao prodavačic mješovite robe. prvi ugovor na određeno vrijeme sklopila sam 2.11.2010. on sad prestaje važiti 9.6.2011. ili do provatka radnice s bolovanja. danas mi je poslodavac dao novi ugovor ( koji sam ne citajući potpisala - nemarno do mene naravno). u novom stoji da radnik počinje raditi 10.7.2011. a prestaje 31.7.2011. ili do provatka radnice s porodiljnog dopusta ( ugovor stupa na snagu 9.6.2011. kao što vidite ima mjesec dana skoro do ponovnog početka rada ( 9.6 - 10.7.). moguće je da se poslodavac zabunio u vezi datuma no mene muči što ako nije ako je ciljano to napravio, koja su u tom slućaju moja prava, moram li dolaziti na posao iako stoji u ugovoru da se s radom poćinje od 10.7.,mora li on u tom slućaju promijeniti ugovor ili dati otkaz ukoliko ne želim dolaziti raditi ili ako ja ne dođem na posao dali će se to smatrati da sam ja dala otkaz (bitno mi je da sve to poslodavac ne prikaže kao da sam ja dala otkaz - naravno zbog materijalnog). nadam se da ste uspjeli shvatiti sto sam željela reći .hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija