Jump to content

Izuzeće sudaca


Robi_G
 Dijeli

Preporučene objave

Molim ako znate odgovor.

 

U ovršnom postupku, dan prije deložacije, ovršenik sudu daje podnesak o izuzeću svih sudaca suda navodeći sve suce imenom i sudskog ovršitelja i predsjednika općinskog suda.

 

Isti tren sudac donosi Zaključak o odgodi vanjskog uredovanja suda, a prema čl. 72 parničnog postupka do daljnjega...

 

Je li to pravično suđenje? Zar se u konkretnom slučaju ne primijenjuje čl. 73 ZPP-a, a ne 72? Što da radim... ?

Pa zar tik pred deložaciju je to dopušteno? Čl. 73 ZPP-a kaže da je zahtjev za takvo izuzeće nedopušteno... I što sada?

 

Molim pomoć...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

 Dijeli

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija