Jump to content

parkiranje izpred ulaznih vrata


precario

Preporučene objave

Pozdrav,

 

molim vas da mi pomognete u riješevanju mog problema.

 

Naime, izpred naše kuče u malom otočkom gradiču je opčina napravila tri parkirališta, jedno točno ispred našh ulaznih vrata,a još dva uzduž moje kuče. Ja parkirališta izpred mojih vrata ne koristim i parkiram drugdje i zato ga je opčina zaključala, dočim ostala dva parkirališta koriste susjed i neka osoba,kojoj je opčina na osnovu ...zasluga, dala parking zbog neke funkcije....Taj drugi gospodin to izkorištava arogantno, možda i namjerno da pokaže, da mu je župan dao privilegij parkirati baš izpred naše kuče, parkira ukoso, tako da više od pola njegovog avta parkira doslovce 20 cm izpred mojeg praga odnosno ulaza u kuču. Tako mi onemogučava normalnu upotrebu nekretnine, jer zbog tih avta ne mogu praktički na drugu stranu kuče. Parkirališta su na opčinskom zemljištu.

 

Te prigode traju več treču godinu pa me zanima kako mi može neko parkirati doslovce na ulazu i onemogučavati mi izvršavanje vlasničkoga prava iako smo stranci i šta da napravimo.

 

Hvala na pomoči.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija