Jump to content

prijete mi


coral961

Preporučene objave

Prije 15 godina jedna moja teta bila je u iznimno lošim odnosima sa svojim sinom jedincem. Jednog dana došla je u moju kuću i molila da uzmem njenih 20000kn jer ako ih njen sin nađe uzet će joj a ona njemu ne želi dati ni lipe. Ja sam rekla da ne želim uzeti njen novac jer ćemo ga potrošiti i nečemo imati od kud joj vratiti. No ona je rekla da ona radije da ga ja potrošim nego njen sin. i ja sam pristala,ona je ostavila novac i nikad do danas za taj novac nitko nije pitao.Danas me nazvao njen sin i zaprijetio da do 1. 08.imam dostavit njegovoj mami novac ili ću vidjet šta će mi se dogoditi.

Ja naravno već godinama taj novac nemam,u međuvremenu sam se i razvela i od bijedne mirovine školujem dijete.

Bojim se a ne osječam nikakvu krivnju jer mi je u biti taj novac bio poklonjen.

Lijepo Vas molim pomoč jer sam u panici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odmah sada, ovoga trena nazovite policiju na broj 192 i to im prijavite.

 

Ponavljam odmah, jer zakašnjele prijave prijetnje policiji ne vrijede baš ništa.

 

Policija neće ništa poduzeti, ali će obaviti razgovor s tom osobom i upozoriti ga na ponašanje, ali korist je ta da će policija imati zabilježen taj događaj i toj osobi više neće biti svejedno.

 

Ne čekajte druge odgovore, odmah zovite pa se javite opet ovdje.

 

Za novac se ne bojte, on vam je poklonjen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Išli su sa prijetnjom po prekršaju iz čl. 4 Zakona o zaštiti od nasilja u obitelji, što je za vas povoljnije jer ide po službenoj dužnosti.

 

Dobit će te poziv na sud jer će okrivljenik sve poricati, sud će na kraju okrivljenika osloboditi odgovornosti, ali sve to za vas nije toliko važno jer ste svoj cilj postigli, a to da je u policijskim evidencijama zabilježena namjera te osobe da vam naudi, a nakon toga se svatko pametan zaustavi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Poštovanje cijenjeni forumaši!Evo mene opet vezano uz ovu temu.Danas sam obavještena da me sin od gore navedene tete(onaj koji mi je prijetio)tuži za tih 20000kn.Dotična teta je promjenila svoju priču i tvrdi da je ona meni taj novac posudila,što vjerojatno ne mijenja puno na stvari jer nikakav materijalni dokaz nemaju. Osim mojeg priznanja i njima i policiji da su mi ti novci dani na čuvanje a ako ih potrošim,bolje da to učinim ja nego dotični sin jer je on po rječima svoje majke "niš koristi".

Šta da Vam kažem,bojim se! Nikad sa sudom nisam imala posla,bojim se lažnih svjedoka,laži itd. Ja imam svjedoka svoju majku koja je bila prisutna cjelom događaju,bio je i moj otac koji je na žalost preminuo.

Nemam novca za odvjetnika jer sam se u međuvremenu i rastala,sama školujem kćerku studenticu od mizerne mirovine.

Molim Vas pomozite mi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam još pitanja.Dali moje priznanje da sam primila te novce mene automatski tereti (mogla sam i zannijekati) ali nisam takav čovjek.I dali možda u ovom slučaju postoji zastara jer više od 10 god. nitko za taj novac nije pitao.Što ako oni sad kažu da je to bilo npr.50 000kn,nikakav papir o tome ne postoji...

Malo sam u panici,uplela sam se gdje nisam trebala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija