Jump to content

Oduzeta vozačka dozvola, alkohol


lik23

Preporučene objave

Pozdrav svima, kao što sam naveo u naslovu ...jučer ponoći sam otišao u Veliku Goricu iz Zagreba i zaustavila me policija i napuhao sam 1.05, manje 0.1 = 0.95 promila. Sada me zanima nakon koliko ja mogu otići po svoju vozačku dozvolu i gdje moram ići, u Veliku Goricu?? I nakon koliko će meni doći kazna na poštu? Kada se žalim, kada dobijem odluku o kazni pa imam 8 dana da šaljem žalbu? I šta ako mene nema sad mjesec dana u Zagrebu, a nitko drugi ne može podići preporučenu pošiljku na pošti osim mene sa osobnom, šta sad? I jel postoji način da ja ubrzam proces te odmah šaljem žalbu, ili? Da mi barem smanje kaznu , jer mislim da je 2000 kn..

 

Molim Vas pomozite!!!

HVALA SVIMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je mjera opreza, vozačka dozvola se preuzima u policijskoj postaji čiji ju je službenik oduzeo.

 

Ako ste počinili samo taj prekršaj, policajac vam je trebao odmah dati kaznu ili uplatnicu, ali očito je da se radi o nekom stjecaju.

 

Jedina rupa što postoji je labav tretman vozača s alkoholom od 0,50-1,00 g/kg kada se naplaćuje kazna od samo 1.000 kuna bez zabrane upravljanja, čime sa takve samo ohrabruje da u takvom stanju voze, a istovremeno u slučaju prometne nesreće osiguravatelji neće propustiti zakonsku ovlast da potraživaju cjeloukupan iznos kojeg je prosječan hrvat zaradio prošle godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija