Jump to content

prodao sam laptop i imam problem sa kupcem


zlatkot

Preporučene objave

nedavno sam prodao laptop odprilike prije 2 mjeseca i covjek me je danas kontaktirao i rekao da mu je laptop crkao a ja sam mu ranije napomenuo prije nego sto je kupio da ne zelim da snosim bilo kakve posljedice ako se laptop pokvari i ne zelim da dajem bilo kakve garancije znaci pogledaj vidi ako ti odgovara kupi ako ne nikom nista i on je inspektor kao u policiji prijeti mi da ce da me tuzi i kaze da sam ga prevario dali on sta moze tu da uradi jer ja stvarno neznam sta vis eda radim trazi da mu vratim novac a on meni laptop a ja sam ga unaprijed podsjetio da nedam garancije na laptop ako bih mi mogli pomoci bio bih vam zahvalan jer neznam sta raditi visee

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa što ako je inspektor u policiji?

 

Ako je Inspector Cluseau vidio laptop koji je bio ispravan, a u što se on osobno uvjerio i koristio ga dva mjeseca (a ti si ga upozorio da ne daješ garanciju) nema nikakvo pravo da te uznemirava eventualnim prijetnjama tužbom ili sl. insinuacijama zbog nekakve prijevare.

 

Tko zna što je radio s tim laptopom (jeo burek iznad računala ili vjerojatno krofne).

 

Otpili ga i reci mu da te tuži.

 

Ionako su mu šanse da dobije tužbu ravne onim šansama koje bih ja imao kad bih trebao sletjeti pilotirajući zrakoplovom Boing 747.

 

Nemoj se dati zastrašiti.

 

Pozdrav iz Kazahstana.

 

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija