Jump to content

Prometna nezgoda - namjerno kocenje/usporavanje


PrviSlucaj

Preporučene objave

Lijep pozdrav!

 

Imao sam jednu prometnu nezgodu u kojoj je bilo manje materijalne stete.

 

Naime, vozac mi se odostraga "nabijao" i konstantno trubio.

Izgubio sam zivce i namjerno prikocio, pa me vozac iza lupio.

Brzina je bila oko 20-30 km/h, nije bilo alkohola, nitko nije ozlijeden. Bila je manja materijalna steta na oba auta.

 

Zanima me koju kaznu mogu ocekivati???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem na odgovoru.

 

Da sa time sam upoznat.

Problem je sto nije bilo kokoši, psa, macke, niti biciklista, ako me razumijete.

Nije u blizini bilo nikakvog svjedoka, samo vozac i suvozac koji me lupio. Kazem izgubio sam zivce, covjek mi trubi ko lud, a stvarno nisam napravio nista cime bi to izazvao, jednostavno sam usporio i prikocio da izadem iz auta i kazem covjeku da ne treba trubiti (naravno nisam mu mislio to tako lijepo reci), a on me lijepo lupi u auto otraga.

 

 

Drugi problem sto sam nakon nesrece poprilicno agresivno verbalno i fizicki reagirao, sto je vozac objasnio policiji da sam ga htio lupiti, ali naravno ja to nisam napravio, niti je bilo kakvih fizičkih ozljeda, u sto su se uvjerili policijski sluzbenici i barem desetak svjedoka. Isto tako nije bilo potrebe za bilo kakvom medicinskom intervencijom.

 

Jel bi tu mogla nastupiti kakva kazna za remećenje javnog reda i mira, ili nesto slicno (ukoliko vozac ne podnese osobnu tužbu) ?????

 

Zanima me koji bi bio najgori kazneni scenarij za mene????

 

Unaprijed zahvaljujem za svim odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija