Jump to content

priznavanje 100 % bolovanja


jado

Preporučene objave

Zahtjev za priznanje 100% bolovanje podnio sam Hzzo-u preko osobnog lijecnika u sijecnju ove godine.Prije neki dan dobijam odgovor od hzzo da se priznaje pravo na nadoknadu 100% za Ptsp chr. a odbija za depresiju i psihosomatski poremecaj koji su uzrokovali jos niz bolesti vecinom autoimunih kao psoriasis,stitnjaca,artritis psoriaticni itd.

Sada bih od HZZo trebao dobiti zaostatke tj nadoknadu place za protekle dvije godine a szbog bolesti ptsp kao posljedica dom. rata.

Imam li pravo sada traziti Hrvi s obzirom da nikad nisam trazio tj zakasnio do 31.12.2005.

Ima li kakvih sansi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jado je napisao:

Zahtjev za priznanje 100% bolovanje podnio sam Hzzo-u preko osobnog lijecnika u sijecnju ove godine.Prije neki dan dobijam odgovor od hzzo da se priznaje pravo na nadoknadu 100% za Ptsp chr. a odbija za depresiju i psihosomatski poremecaj koji su uzrokovali jos niz bolesti vecinom autoimunih kao psoriasis,stitnjaca,artritis psoriaticni itd.

Sada bih od HZZo trebao dobiti zaostatke tj nadoknadu place za protekle dvije godine a szbog bolesti ptsp kao posljedica dom. rata.

Imam li pravo sada traziti Hrvi s obzirom da nikad nisam trazio tj zakasnio do 31.12.2005.

Ima li kakvih sansi.

 

Imaš pravo tražiti, odnosno podnjeti zamolbu ( zahtjev ) za priznavanjem statusa hrvi-a na osnovu oboljenja od ptsp-a, ali ta zamolba ( zahtjev ) če biti odbijeni jer nije podnesen u zakonskom roku po zakonu o HR braniteljima a to je do 31.12.2005 . godine.

Nakon odbijenice, podnesi tužbu pa tko zna možda čuda i postoje, ali se nemoj nadati nečemu pozitivnom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Molio bih za pomoć ili savjet ako netko zna. Moj slučaj je ovakav: Trenutno sam na bolovanju. Utvrđen mi je status HRVI na osnovi boleti PTSP-a. Podnio sam zahtjev HZZO-u da mi se prizna 100% bolovanje. Dobio sam negativno rješenje i upućuju me na pisanje žalbe Direkciji HZZO-a u Zagrebu. Jeli netko imao sličan slučaj ili netko zna nekog dobrog odvjetnika/pravnika da mi pomogne u daljnjem rješavanju slučaja? Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam bio nepune 2 godine na bolovanju, prvi put zahtjev za 100% bolovanje uputio sam na Hzzo nakon godinu dana bolovanja i to su mi odbili, odmah sam dobio rjesenje nakon 15 dana.Ponovo sam poslao zahtjev negdje u trecem mjesecu 2011 da bi u petom dobio rjesenje od strane Hzzo da se priznaje pravo na 100% bolovanje sa naknadom place do punog iznosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija