Jump to content

ekonomski fakultet


Cvilidreta

Preporučene objave

Studentica sam Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, Stručnog studija Poslovne ekonomije. Po Nastavnom planu iz 2005/2006 godine studij se provodi u trajanju od 2,5 godine. Nedavno je došao novi Nastavni plan za 2011/2012 godinu u kojem stoji da će se studij od 2011/2012 provoditi kao program 3+2. Nama studentima je obećano od strane prodekana da ćemo iste godine moći upisati razliku kako bi ostvarili dodatnih 30 Ecte-a te imale sveukupno 180, te da ćemo moći nastaviti obrazovanje na na Specijalističkom studiju što bi bile ove +2. Ali nažalost rečeno nam je da ćemo odluku fakulteta dobiti u 4. mjesecu, pa u 5., nažalost odluke još nema. Moje pitanje je sljedeće postoji li u Zakonu o obrazovanju ikakav članak koji određuje da se sutudenti postojećeg programa moraju podvrgnuti novom? Ako da koji je najkraći vremenski rok koji zakon zadaje fakultetu da mi omogući daljnje studiranje'

 

Unaprijed zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija