Jump to content

još jedan slučaj s "travom"


namodi

Preporučene objave

evo ovako..na jednom koncertu ovu subotu prilikom žicanja cigarete tip mi je otrgnuo i rizlu i u nju stavio duhana iz svoje vrečice s duhanom (ne sjećam se imena al sigurno je kupljena na kiosku kod nas).prilikom motanja cigarete dvojica policajca su mi cigaretu oduzela i odveli me na postaju.ja sam nisam znao šta se događa tek kad su oni utvrdili da je u samoj cigareti (koju nisam uspio do kraja zamotat) nešto cannabisa. ja sav lud skoro puko, nikad nisam pušio i tu priču im rekao po par puta i ona je u službenom zapisniku koji sam potpisao. sadržaj koji su mi oduzeli izvagan je i iznosi brutto 0.6 grama (rizla+duhan+trava). meni fali još par dana do maloljetnosti i kraj mene je cijelo vrijeme bio skrbnik koji je i potpisao neke papire (naime roditelji su me poslali s njim na koncert). nakon svega toga sam pušten iz postaje. roditeljima još nije javljeno, te vas pitam dal će im uopće biti pošto ću za 3 dana napunit 18. sve se to odigralo 400 km od mojeg grada pa me zanima kolko bi se sve to moglo i odužiti i kakvi bi kazna mogla biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija