Jump to content

visina odštee


kahi

Preporučene objave

U kući su tri suvlasnika.Dva suvlasnika uživaju posjed a trećem odnosno meni ne dozvoljavaju ulaz u kuću.Sud se vodi 15 odina i dobila sam sve presude od općinskog i županijskog suda.Sada se vodi postupak ulaska u kuću putem suda.Pokušala sam ući u kuću mirnim putem uz razgovor ali jedna suvlasnica mi nije dozvolila.Pozvala sam policiju a policajac mi je rekao da će protiv dotične policija podnijeti kaznenu prijavu za koje djelo (saznala sam od svoje odvjetnice je predviđena kazna zatvora ili uvjetna kazna te je moguća i naknada štete.)Tražit ću naknadu štete od obadvije suvlasnice za 15 godina zabrane ulaska u kuću,kuća je na moru.(Posebni troškovi ljetovanja za moju obitelj,duševna bol ,povreda nepovredivosti doma)Koliki bi iznos odštetnog zahtjeva mogla tražiti od suvlasnice koja će biti kaženjeno gonjena a koliki iznos odštete mogu tražiti od druge suvlasnice(obadvije ne poštuju odluke sudova donešene u moju korist)

Molim VAs pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija