Jump to content

d.o.o. molim pomoć


GASTA

Preporučene objave

Poštovanje ekipa,

 

molio bi za pomoć ako nije problem.

Naime, trebam otvoriti d.O.o. koja bi se bavila sa izvoz-om i uvozom te sa nekim uslužnim radnjama.

 

E sada neke stvari ne shvaćam kako treba pa stoga molim za pomoć.

 

1. Da li za ovih 20.000 kuna (temeljca) mogu kupiti robu koju ću distribuirati u Kinu i za robu koju planiram uvesti iz Australije?

 

2. Firmu planiram otvoriti na oca (umirovljen) jer sam ja zaposlen u drž. firmi pa nemogu (provjereno-mogu ali je komplicirano)

 

- da li on može mene opunomočiti za apsolutno sve radnje, poslove, potpisivanje i slično?

- da li netko treba biti zaposlen? (to pitam jer robu koju bi izvozeo u Kinu bi slao jedamput mjesečno) a robu koju bi uveo bi uveo jedamput u tri mjeseca i preprodao dučanima u zagrebu.

- da li te dvije radnje mogu raditi ja ili mora biti zaposlen neki kvazi posrednik????

 

3. da li tvrtka može otvoriti na adresi obitljske kuće koje nije vlasnik otac već stric i kako ako znate?

 

4. Ako otvorim d.O.o. koja su mi mjesečna davanja ako je u mirovanju (jer prvo moram otvoriti tvrtku pa završiti pregovore)

 

Hvala Vam punoooooooooooooooooooooooooo

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija