Jump to content

hitno molim


zmigi

Preporučene objave

evo danas stiže Poziv- HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE SEKTOR PROVEDBE

Mihanovićeva3

Poziv u Tvrtkovu soba 141 stručno povjerenstvo za reviziju nalaza i mišljenja o invalidnosti, u svrhu rješavanja predmeta.

Molim ako može Mrljavac ili neko ko kuži dali je ovo poziv za vještačenje za civilno ili (razvojačen)

GBR -pirotehničar ., nemam RVI

Urazgovoru u Hvidri su rekli da me moraju vještačit po zakonu o djelatnim voj.. osobama

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Zmigi,ako si dobio poziv na vještačenje u Tvrtkovoj a nemaš status HRVI nego su ti u HVIDRI rekli da je to po zakonu o DVO onda je to vjerojatno civilna invalidska mirovina ,sad dali profesionalna ili opća ovisi ti o tvojim nalazima,uglavnom umirovljenje po novom ZOMO od 01.01.2010.godine.A to što si bio pirotehničar ,možeš biti i pilot ,njih to ne interesira.Nemaš HRVI i po novom zakonu o umirovljenju DVO ti je onako kako sam ti napisao jer sam isto ja tako prošao baš kao i ti.Želim ti da bude drugačije ali sumnjam.Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

12.09.2011 soba 131 bio kod vještakinje koja je rekla da moramo na povjerenstvo u 12 sati zbog toga što moj predmet tj, mirovina je po POSEBNIM UVJETIMA, , u 12 sati dolazim u sobu br8 gdje me pozivaju unutra a tamo njih sedam od čega je jedan muški i šest doktorica .Pianja su mi postavili samo gdje se liječim i koje tablete pijem i imali su svi moje papire pred sobom ,ukratko rekao što su me pitali i rekli da ću dobit rješenje .Pa molim što je to mirovina po POSEBNIM UVJETIMA , onda nemože biti civilna nego ? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija