Jump to content

Istekla vozačka dozvola


kicicamicica

Preporučene objave

Unaprijed isprike adminu ako će iz nekog razloga morati premještati post, pretraživala sam forum ali nisam našla odgovor na svoje pitanje...

 

Suprug mi je zaustavljen na motociklu (skuter), a vozačka mu je dozvola istekla prije dosta vremena. Prekršajnim mu je nalogom naloženo platiti 1000 kn kazne. Budući da nije imao ni osobnu, dobio je još 100 kn kazne.

 

Molim vas za savjet: ja bih uložila prigovor na prekršajni nalog, pri čemu bi on priznao prekršaj ali bismo zatražili smanjenje kazne na ime slabog imovnog stanja. On radi na ugovor o djelu (dakle prijavljen kod HZZa). Možete li mi pomoći sa prekršajnim nalogom (što bi eventualno moglo biti shvaćeno kao olakotna okolnost - povratak s posla, podstanarstvo, niska primanja). Hoće li i može li na ovo utjecati moj prosjek plaće (zajedno ustvari ne stojimo toliko loše :) U principu bismo rado platili manje, ako je to moguće...

 

Hvala unaprijed.

KM

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija