Jump to content

ne plaćanje alimentacije


astonvilla

Preporučene objave

Bivši muž moje kolegice na poslu,prestao joj je plačati alimentaciju prije nekoliko mjeseci.Razlog neplačanja,nezaposlen je i bez ikakvih primanja.Ona se žalila na sudu,kod centra za socijalnu skrb,i nakon višetjednih natezanja,odbijena joj je žalba.

Mene zanima,da li je moguće da čovjek ne mora više plačati alimentaciju,samo zato što je bez posla.

I zar nije na centru za socijalnu skrb,da plaća alimentaciju,dok se bivši muž ponovno ne zaposli.

Ima li ona uopće ikakve šanse,da dobije taj spor,odnosno da bivši ponovno počne plačati alimentaciju,i sve zaostatke.

Ne znam utječe li i njena plača,na to da joj centar za soc.skrb ne pomogne.Na ime ona je negdje oko 2500kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

molim Vas za pomoć! bivši suprug ne plaća uopće alimentaciju, ne viđa djecu, kazneni postupak je praktički završio...trebao je za troje djece plačat 1500 kn, platio nije ništa..dužan mi je od kolovoza 2005 g. što je preko 100,00 kn sa kamatama, imao je rok god, dana da pdmiri dugovanje, nezaposlen je pa sad ide na izvršenje zatvorske kazne od 14 mj, mene zanima postoji li bilo kakav postupak da mi se isplate ti zaostaci, s obzirom da mu se po pitanju nekretnine i pokretnine nemože ništa uzet jer je sve odjavio... unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija