Jump to content

kako tužiti i koga ????


perojug2

Preporučene objave

pozzz forumšima .eto moj problem je ovakav .u gradu kojem živim ima još neki čovjek koji ima isto ime i prezime kao ja .prije par godina htjeo sam podići kredit i kada sam otišao po vlasnički list bila je upisana ovrha na 130 tisuća kuna zbog neplačenog poreza (ne mog ) iako sam ja vlasnik samo pola kuče. uz dokazivanje na milion strana utvrđeno je da je greškom upisana ovrha na moju kuću jer je trebalo na onog drugog i sada se ponavlja priča samo što ovaj put općinski sud donosi riješenje o ovrsi kojim je odredjena sudska prodaja nekretnine 1/2.ponovo odlazim do suda da im pojasnim kako ja nemam veze s tim teretom da bi mi ona rekla kako je vjerovatno došlo do greške zbog oiba i kako se sad mora pronači oib tog čovjeka i sve mora iči sudskim putem da bi se meni skinila ovrha.i sad mi je više puna kapa pa ovo je več drugi put (za ono što ja znam ) da sam nedužan okrivljen.pa me zato zanima mogu li nekoga tužiti jer ovo stvarno nema smisla i gdje je kraj .kredit mi je blokiran , ime mi je na ploči, izgubio sam hrpu živaca itd itd... jer ovaj če mi opet napravit neku glupost a ja nemogu svaki dan provjeravat račune po bankama vlasničke listove islično :-o:misli::zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija