Jump to content

Osporavanje invaliditeta


Danijela86

Preporučene objave

Imam jedan problem i zanima me vaše mišljenje ili još bolje, da li je netko imao barem slično iskustvo..naime, ja imam rješenje o tjelesnom oštećenju i to se smatra invalidnošću otkad sam ga dobila, preko toga rješenja imam sva prava kao invalid. sad su oni poticaji za zapošljavanje aktualni i moji budući poslodavci su poslali zahtjev za tim poticajem za mene kao invalida.međutim, dobili smo negativno rješenje da ne možemo dobiti poticaj jer ja nisam invalid, već osoba sa tjelesnim oštećenjem?! zvala sam mirovinsko koje mi je i izdalo to rješenje, kao i moju udrugu invalida i oni to smatraju apsurdnim, jer je tjelesno oštećenje isto kao i invalidnost, to su u biti sinonimi.tako mi je rečeno..to sam ja sve prenijela biro u os i zg, koji su donosili odluku i svejedno su mi osporili invaliditet, jer su dobili naputak od ministarstva da se poticaj daje osoba sa invaliditetom, a ja nemam rj o invaliditetu nego o tjelesnom oštećenju.Molim pomoć nekoga koji je jako upućen u to..Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija