Jump to content

Što dalje??


stros

Preporučene objave

Što dalje. Ukratko da vam objasnim svoj slučaj. Od 2003 godine liječim se kod psihijatra, ali zbog infrakta miokarda, na šsto mi on nadodaje PTSP i određuje mi bolovanje od 6 mjeseci. Nakon 6 mjeseci vraćam se na posao i povremeno odlazim na kontrole psihijatru i internisti. U međuvremenu predajem u zakonskom roku sve papire za PTSP-i do 31.12.2005. Liječim se, ali ne otvaram bolovanje. Idem na tri civilne komisije oni me odbijaju i jedna vojna u Splitu. Krajme 2009 godine otvaram bolovanje zbog pogoršanja PTSP-a i podnosim zahtjev za 100% bolovanje, što me oni nakon nekog vremena odbijaju. Žalim se na vojnu komisiju u Zagreb i bio sam prije neki dan i doktor Taborski ili Toborski mi daje 20% privremeno. Mogu li sada na osnovu toga ponovo zatražiti bolovanje od 100% i šta sada znači ovo 20% privremeno i šta da radim dalje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stros je napisao:

šta sada znači ovo 20% privremeno i šta da radim dalje

 

Ako je to 20% priznati ti status hrvi onda ti predstoji izlazak na još 2 komisije dok ne dobiješ trajno odnosno za stalno ( a to računaj još barem 4 godine ).

 

Ako si dobio 20 % rvi privremeno na osnovu toga možeš tražiti 100 % bolovanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija