Jump to content

Premještanje vozila- kazna nakon 5 mjeseci


Angie_Zg

Preporučene objave

Poštovani,

 

molim vas za savjet.

 

10. lipnja ove godine u 21:35 sam uz upaljena sva 4 žmigavca parkirala u svojoj ulici na mjestu ispod drveta, djelomično na pločniku i to na manje od 5 minuta, vjerojatno 2 minute koliko mi je trebalo da odem do 2. kata, uzmem mobitel koji sam zaboravila i vratim se do auta.

Neugodno me iznenadilo kad me kod auta dočekao pauk. Taman su parkirali svoje vozilo i krenuli slikati auto. Objasnila sam im da sam ostavila auto na 2 minute i da odmah odlazim. Oni su me verbalno upozorili da tu više ne parkiram i otišli.

 

Taj incident sam zaboravila do 2.11. kad me u sandučiću dočekala kazna. I tu počinju nelogičnosti:

 

Kazna je napisana 10.6., rok žalbe je 8 dana, a ja sam kaznu primila 2.11., dakle nakon pet mjeseci! Kako je to moguće?

 

U kazni piše da je započeto premještanje vozila te da "stranka preuzima neoštećeno vozilo dana 10.06.2011., a ukupne troškove u iznosu od 250,00 kn podmiruje prilikom preuzimanja vozila uz odgodu plaćanja (uplatnicom) te je ispisan račun pod brojem , koji stranka nije preuzela."

 

Dakle, prema navedenom sam preuzela vozilo, ali nisam preuzela račun(i zašto račun nema broja?!). Kao što sam spomenula, djelatnici su me upozorili da tu više ne parkiram i otišli, nisu spominjali nikakvu kaznu.

 

Nadalje u kazni, pod prisutni piše:

1. Vozilo izdao: 1317, 2. Zapisnik zaveo: 1317, 3. Vozilo i račun preuzeo: "nepoznat".

 

Drugi dokument kojeg sam dobila uz tu kaznu je izdan 27.10.2011., to je obavijest o neplaćenom računu i sad odjednom piše broj računa.

 

Molim vas za savjet što mogu učiniti i unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija