Jump to content

alimentacija skidanje s plaće


ALENFRAN

Preporučene objave

Molim vas da li može sud odrediti alim.da se skida s plaće a ja želim plaćati sam.Međutim moja ex wife inzistira na tome i podnijela je tužbu a još nismo rastavljeni te me želi napraviti kreditno nesposobnim.Molim za savjet kako da se zaštitim od pohlepne osobe koju nije briga za mene a ja volim djecu i želim plaćati alimentaciju.Nadam se odgovoru jer ovo zanima mnoge očeve HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

alternativa je direktna uplata na račun bivše,s time da bez problema to na sudu možeš i dobiti,samo na finjaka zamoliš suca da u presudi tako i odredi.Visinu alimentacije i način uplate iste ti određuje sudac na brakorazvodnoj zajedno s odlukom o razvodu braka.Ako se ti ne svađaš sa suprugom i ako na sudu bude očito da ne radiš cirkuse,trebalo bi ti to proći bez problema,najvažnije je da istu stvarno i plaćaš.Jedino bi ti bilo pametno da i prije razvoda,ako ne živite zajedno uplaćuješ na ženin račun neki novac na vid akontacije (računaj na cca 1000kn po djetetu),spremaj uolatnice na kojima upiši da je uplaćeno kao alimentacije za djecu,da ti to posluži kao dokaz da se brineš za djecu i plaćaš za uzdržavanje,zlu ne trebalo,kad su već tužbe u igri.Samo nisam sigurna da li si to i zakonski dužan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija