Jump to content

9 mjeseci na sudu prije pravosudnog


eleonora

Preporučene objave

Postovanje,

radim kako pripravnik u privatnoj tvrtki i ceka me jos 2 god rada prije nego steknem uvjete za pravosudni, ali vrijeme leti i zelim se sto vise informirati. U zakonu o vjezbenicima vidim kako trebam raditi na sudu 9 mj u sklopu priprema za pravosudni. Trebam podnijeti molbu predsjedniku suda, dobiti dopustenje od poslodavca i sl. Zanima me da li je tih 9 mj placeno od strane poslodavca i kako to opravdati direktoru?On ce mene placati skoro cijelu god a ja radim na sudu?

Molim objasnjenje ako itko zna.

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok!

ja sam išla na sud,obaviti stručno obrazovanje,kako oni to u zakonu zovu. ali ja sam počela raditi u 2008.,tako da je meni uvijet godinu dana suda. sud ti neće isplaćivati plaću,kao ni doprinose koje idu uz plaću,već ti to isplaćuje poslodavac. a sad je na poslodavcu da li će te pustiti da si to odradiš za pravosudni. kaj reći osim diskriminacija!!!

ja sam išla na sud godinu dana na način da sam dva puta tjedno išla po dva sata na sud. malo,premalo,ali to je jedino što sam uspjela izvući od svog poslodavca.

dok sam to odradila,dobila sam potvrdu od suda da sam obavila praksu u trajanju od godine dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija