Jump to content

Selekcija kandidata za prijam osoba na stručno osposobljavanje


ivana77

Preporučene objave

Bok,Ja bi molila da mi netko kaže način provođenja selecije(strukturirani intervju) kandidata za prijam osoba na stručno osposobljavanje u Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti:uprava za obitelj i uprava za hrvatske branitelje iz domovinskog rata i članove njihovih obitelji.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vas zanima kakav će biti sam razgovor ili kriteriji odabira kandidata? U svakom slučaju, vjerujem da će sve biti poprlično proizvoljno :-D budući da, naime, ne postoje bilo kakvi definirani kriteriji.

Imate u većini slučajeva kod odabira kandidata nekakav prethodni test, a potom ide razgovor za koji se uglavnom ispostavi da je odlučujuć, a koji se po prirodi stvari ne može vrednovati na način na koji se vrednuje test ( točan odgovor - netočan odgovor, prema unaprijed definiranim pravilima ).

 

Tako da uglavnom presude druge stvari, kako kod odabira nekog kandidata, tako i kod neodabira nekog kandidata :-D

 

Ok, znam da sve zvuči pomalo bitter, samo, nije baš lako ne primijetiti ovakve stvari ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija