Jump to content

Poslodavac ne žli platiti za obavljeni posao


ela88

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Nadam se da da ovdje ima netko što će mi pomoći, jer mi treba hitno savjet.

 

Ja i još dvije cure, smo ovo ljeto u 7 mjesecu radile 3 vikenda djeljenje letaka za jednu agenciju,mislile smo da isplata ide preko student servisa kao i svi slični poslovi koje smo radili ovo ljeto. Rečeno je da ćemo biti isplaćene nekoliko dana po završetku posla i nakon toga su nam rekli da ne trebaju ugovori da damo br.tekućeg računa. Evo već 3-4 mjeseca se mi s njima natežemo,zovemo svakodnevno, oni davaju redovito, neke izlike, udostoje se javiti samo kad prijetimo tužbom. Preko foruma sam našla još cura kojima također nisu uplatili, nekima su uplatili tek kad su došle osobo po novac.Nije problem mogu ja ić osobno po novac, ali zanima me mogu li nešto po pravnom pitanju napraviti, tužiti ih, jer ja ću dobit svoj novac a nakon mene će se naći još dosta cura koje će odraditi i neće bit plaćene, a takvih ima već dosta. Jedini dokaz da smo radile su mailovi u kojima se dogovaramo i slike jer smo se trebale slikati dok djelimo letke i poslati im.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija