Jump to content

povrat troškova parnice


silica

Preporučene objave

Molim ako mi netko može nešto savjetovati u sljedećoj situaciji: tužena sam za potraživanja za ulaganja u kuću,tužitelj je odredio nebuloznu visinu ulaganja(osobno to smatram iznudom) i po tome plaćam odvjetnika dok tužitelj (zbog predhodno prepisanih nekretnina na trećae osobe i male mirovine traži da bude oslobođen od troškova).

Advokat me tješi da će mi se dio troškova vratiti a ja se pitam od kuda??

Zanima me da li se sudu može ukazati na to da tužitelj odugovlači s dokazima,i ukoliko izgubi spor meni nema od kuda nadoknaditi troškove i što se njega tiče može se održati sto ročišta..

:-?

Što je potrebno napraviti da stavi neka realnija vrijednost spora po kojoj bi se umanjili troškovi odvjetnika,odnosno da li se to može tražiti ako je već održano prvo ročište?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

silica je napisao:

Molim ako mi netko može nešto savjetovati u sljedećoj situaciji: tužena sam za potraživanja za ulaganja u kuću,tužitelj je odredio nebuloznu visinu ulaganja(osobno to smatram iznudom) i po tome plaćam odvjetnika dok tužitelj (zbog predhodno prepisanih nekretnina na trećae osobe i male mirovine traži da bude oslobođen od troškova).

Advokat me tješi da će mi se dio troškova vratiti a ja se pitam od kuda??

Zanima me da li se sudu može ukazati na to da tužitelj odugovlači s dokazima,i ukoliko izgubi spor meni nema od kuda nadoknaditi troškove i što se njega tiče može se održati sto ročišta..

:-?

Što je potrebno napraviti da stavi neka realnija vrijednost spora po kojoj bi se umanjili troškovi odvjetnika,odnosno da li se to može tražiti ako je već održano prvo ročište?

 

Molim vas ako netko ima kakav savijet ili iskustvo u sličnoj situaciji da mi odgovori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija