Jump to content

Prijedlog za ovrhu


exlibris

Preporučene objave

Prije dva tjedna mi je uručen prijedlog za ovrhu i sama ovrha u istom na temelju vjerodostojne isprave,izdana od lokalnog javnog bilježnika a na prijedlog ovrhovoditelja,lokalnog komunalnog poduzeća,koje od mene potražuje iznos od 1000,00 kuna na ime neplaćanja parkiranja.Radi se,naravno o kaznama za neplaćeno parkiranje iz godine 2008 i 2009.Jasno je kako ovrhovoditelj nema zakonskog osnova za prisilno naplaćivanje,odnosno ovrhu,no kako mi je pošiljka stigla na adresu na kojoj sam prijavljen,ali na kojoj ne prebivam,propustio sam iskoristiti rok za žalbu.

 

Interesira me kakve opcije su mi na raspolaganju s obzirom kako sam propustio napisati žalbu u zakonskom roku?

 

Unaprijed zahvaljujem na svakom pozitivnom mišljenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

exlibris je napisao:

Prije dva tjedna mi je uručen prijedlog za ovrhu i sama ovrha u istom na temelju vjerodostojne isprave,izdana od lokalnog javnog bilježnika a na prijedlog ovrhovoditelja,lokalnog komunalnog poduzeća,koje od mene potražuje iznos od 1000,00 kuna na ime neplaćanja parkiranja.Radi se,naravno o kaznama za neplaćeno parkiranje iz godine 2008 i 2009.Jasno je kako ovrhovoditelj nema zakonskog osnova za prisilno naplaćivanje,odnosno ovrhu,no kako mi je pošiljka stigla na adresu na kojoj sam prijavljen,ali na kojoj ne prebivam,propustio sam iskoristiti rok za žalbu.

 

Interesira me kakve opcije su mi na raspolaganju s obzirom kako sam propustio napisati žalbu u zakonskom roku?

 

Unaprijed zahvaljujem na svakom pozitivnom mišljenju.

 

To što Vi mislite da ovrhovoditelj nema zakonskog osnova za pokretanje ovrhe ste trebali navesti u prigovoru.

Nažalost propuštanjem ulaganja prigovora na ovršno rješenje isto je postalo pravomočno i možete očekivati da če Vam uskoro doči na naplatu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija