Jump to content

želim tužiti socijalnu ginekologicu


ady

Preporučene objave

Poštovani,

 

od 25.7.2011 kad sam na pregled otišla kod privatng gineklga kji mi je ustanovio začepljenje jajovda i cistu na jajniku te steerilitet a s bzirom da imam 40 gdina i reka da sam prestara otišla sam kod scijalne g,da me pregleda i prati cistu i pošalje me na laparoskopiju.međutim,ona me nije ni pregledavala,ni vadila krv ni hormone vec me nakon tri mjeseca dolaženja kod nje uzalud pslala u rijeku na umjetnu oplodnju?bez putnih naloga jer sam ja iz pule.

a da ne govorim da je uvijek govorila da je sve u redu,na neviđeno.pošto imam hep.c ali samo antitijela a rna neg,dr.za humanu reprodukciju u ri me gledala kao da sam kužna,rekla da ću zaraziti osoblje,blnicu i pacijente,i isto tak nije me pregledala nego je još i rekla da sam ja puno puno prestara.

Kao rezultat svega tga i št me partner ostavio,pokušala sam suicid i završila jedan dan na psihijatriji na opservasciji.

 

Želim ih sve skupa tužiti,.

 

Hvala unaprijed na svakoj pomoći koja je dobrodošla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija